Gdzie jest miłosierdzie i delikatność, tam nie ma ani zbytku, ani zatwardziałości serca.
św. Franciszek z Asyżu


Czad Baikoro - Nowy rok duszpasterski PDF Drukuj Email

Pokój i dobro!

Nowy rok duszpasterski rozpoczęty. Szkoła ruszyła już w połowie września. Nasze przedszkole podzielone jest na dwie grupy, dzieci 4-5 lat i 5-6 lat. Dzieci 2 razy w tygodniu mają przygotowywany posiłek. Uczą się od poniedziałku do piątku.  Chwała Panu! W tym roku nie jest łatwo pójść do szkoły czy na uczelnię. W całym kraju jest strajk ponieważ nikt nie otrzymuje wynagrodzenia za pracę ze strony państwa. W szpitalnictwie jest podobnie. Nie łatwy mamy tutaj czas, ufamy że Pan pomoże nam jakoś w tym wszystkim czynić dobro i dawać świadectwo Jego Obecności.Mobilizujemy rodziców by posyłali dzieci do szkoły szczególnie te, które są ciągle przy naszej misji. Wspomagamy ich też w tym finansowo gdyż mamy na to środki i nasza szkoła funkcjonuje, bo jest opłacana przez rodziców. Dzieci są ciągle wokół nas i to z nimi chodzimy do kościoła przed figurę Matki Bożej Pokoju by modlić się na różańcu. Nasza Mama spogląda na naszą gromadkę na pewno z miłością. Bóg jest z nami i przez drobne wydarzenia przypomina nam o Swej Obecności. Pamiętamy i dziękujemy za każde wsparcie duchowe i materialne. Jesteśmy z Wami drogie siostry w łączności modlitewnej. Nie bójcie się pisać do nas pocztę email możemy odebrać bez większych problemów.

Z Bogiem wspólnota z Baikoro:

s. Ewa Milanowska - Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

s. Katarzyna Wiater i s. Barbara Kruszewska

 


Copyright © 2012-2019 Franciszkanki od Cierpiących. Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
Zobacz: Ochrona danych osobowych
Stworzone dzięki Joomla!