POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY

W nocy z wtorku na środę (16/17 maja) podczas burzy, silnego wiatru i ulewnego deszczu w naszej wiosce Baikoro w Czadzie, wiele rodzin straciło dach nad głową….
Częściowo ucierpiała także nasza misja powyrywane drzewa, zerwane dachy, zburzone ściany, w niektórych miejscach zrównane z ziemią.

To dla nas bardzo, bardzo trudna sytuacja – mamy dwa przypadki śmiertelne, bardzo dużo złamań, rannych, wielu mieszkańców jest przestraszonych i załamanych. Niestety, tracąc dom wielu jest zmuszonych spać na zewnątrz, pod gołym niebem. Obecnie w Czadzie jest pora deszczowa, co dodatkowo utrudnia pracę i próbę powrotu do jakiejkolwiek stabilności.
Już dziś, w przeciągu dwóch dni widzimy zwiększoną liczbę chorych, wiele dzieci z naszej misji choruje, co niesie ze sobą kolejne konsekwencje i inne niebezpieczeństwa.

PROSIMY WAS O POMOC!
bardzo potrzebujemy Twojej modlitwy, ale również pomocy materialnej!
jeśli możesz pomóc w jakimkolwiek stopniu, to bardzo, bardzo Cię o to prosimy!

to dla nas wielka próba i wyzwanie. Właśnie w tym roku, właśnie w maju, mija 10 lat odkąd zaistniała Czadowe misje dzięki Wam, dzięki wsparciu naszych dobroczyńców, przyjaciół udało się zbudować tak wiele, uczynić tak wiele dobra, dziś DZIĘKUJEMY  za to wszystko i ośmielamy się prosić o więcej… razem z mieszkańcami Baikoro jesteśmy w trudnej sytuacji.

jeśli możesz, jeśli chcesz, prosimy Cię o wpłatę na rzecz naszej misji, z góry dziękując za wszelką pomoc!

dla zobrazowania:
– odbudowa jednego takiego domu w Czadzie to koszt około 500 zł,
jednak wiedz, że liczy się każdy grosz! DZIĘKUJEMY CI Z SERCA!

PKO BP 40 1020 1097 0000 7402 0171 7818
Zgromadzenie Sióstr Franciszkanek od Cierpiących,
ul.Wilcza 7 00-538 Warszawa

POTRZEBUJEMY TWOJEJ POMOCY!
i modlitwą serdeczną DZIĘKUJEMY Ci za wsparcie!

DOBRZE, ŻE JESTEŚ!

Siostry Barbara, Ewa i Katarzyna, franciszkanki od cierpiących